Москалькова каже, що Сенцов знову відмовився від госпіталізації

П'ятниця, 7 вересня 2018, 17:03

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що український політв'язень Олег Сенцов знову відмовився від госпіталізації до лікарні на півострові Ямал.

Про це повідомила у Facebook український омбудсмен Людмила Денісова.

За її словами, про це вона прочитала у листі від Москалькової.

"Він нібито посилається на відсутність хвороби та задовільні умови утримання і лікування в медичній частині колонії. Але ж ми усі добре знаємо істинну причину його відмови. Оскільки в міській лікарні до нього ставляться жахливо. Йому не надають належної медичної допомоги і тиснуть психологічно", - пояснює Денісова.

Крім того, уповноважений з прав людини у РФ повідомила, що стан здоров’я Олега останнім часом не погіршувався, йому продовжують колоти внутрішні ін’єкції та дають підтримуючу суміш.

"Шкода, що знову не отримала детальної інформації щодо стану здоров’я Олега Сенцова та інших політв’язнів з відповідними підтверджуючими документами", - обурюється Денісова.

Український омбудсмен повідомила також, що Москалькова в черговий раз відмовилася допомагати з початком обміну ув'язненими.

Український політв’язень Олег Сенцов голодує в російській колоній вже 117-й день, домагаючись звільнення всіх українських політичних в’язнів.

У Росії його засудили до позбавлення волі на 20 років за нібито підготовку терактів в анексованому Криму і запроторили у колонію на півночі Російської Федерації.

Українська правда
powered by lun.ua