Уряд вирішив встановити на дорогах нові засоби контролю

10943 перегляди
Середа, 3 жовтня 2018, 14:55

Кабінет міністрів розширив перелік технічних засобів, якими планується облаштувати дороги для контролю швидкості та інших порушень ПДР.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

За її інформацією, йдеться про засоби визначення просторово-часових координат транспортних засобів та засобів фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Це рішення Кабміну вносить відповідні зміни до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, а також переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці.

Як розповіли в уряді, дотепер контроль безпеки дорожнього руху здійснювався виключно за допомогою засобів дистанційного вимірювання швидкості руху автомобілів, таких як TruCAM або "Візир".

Там очікують, що запровадження нових систем підвищить якість контролю за дотриманням правил дорожнього руху.

Крім того, зазначають у прес-службі, задіяння новітніх технологій на дорогах матиме позитивний економічний вплив на національних виробників, які такі технології виготовляють.

Як повідомлялося, під Києвом запрацювала система відеоспостереження з розпізнаванням номерів авто, яка складається з 46 відеокамер.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua