Авто висланого Нідерландами офіцера РФ зареєстроване на адресу ГРУ

Четвер, 4 жовтня 2018, 21:24

Авто офіцера російської розвідки Олексія Моренця зареєстроване на адресу військової частини №26165 – підрозділ ГРУ, пов’язаний із хакерськими атаками.

Про це йдеться у спільному розслідуванні Bellingcat і The Insider.

Саме на адресу військової частини №26165 зареєстровані автомобілі 305 співробітників, серед яких і виявлений європейськими спецслужбами ГРУшник Олексій Моренець.

Журналістам вдалося це з'ясувати у відкритій базі Головного управління по забезпеченню безпеки дорожнього руху МВС Росії.

Усі ці співробітники вказані з усіма паспортними даними та мобільними телефонами, багато - із зазначенням цієї військової частини як місця роботи.

"По суті це означає, що будь-яка людина з доступом до бази Головного управління по забезпеченню безпеки дорожнього руху МВС РФ (а це одна з найдоступніших баз даних в Росії) може отримати імена, паспортні дані та мобільні телефони декількох сотень співробітників ГРУ. Причому не простих співробітників, а службовців саме тієї самої військової частини, яку звинувачували в найскандальніших хакерських атаках останніх років", - зауважують журналісти.

Раніше розвідка Нідерландів запобігла російській кібератаці проти Організації із заборони хімічної зброї, розташованої у Гаазі, четверо російських офіцерів депортовані.

Заява міністра оборони Нідерландів пролунала після звинувачення, висунутого МЗС Британії проти ГРУ РФ, в організації "невибіркових та безрозсудних" кібератак по всьому світу, спрямованих проти політичних інститутів, бізнесу, медіа і спорту.

Українська правда


powered by lun.ua