Трамп розглядає кандидатуру Нойєрт на посаду посла США в ООН

П'ятниця, 2 листопада 2018, 01:52

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість призначити прес-секретаря Держдепартаменту США Хізер Нойєрт на пост посла США в Організації Об'єднаних Націй замість Ніккі Хейлі.

Про це пише Reuters.

"Вона дуже серйозно розглядається", - сказав Трамп.

"Вона чудова. Вона була з нами дуже довго. Вона довгий час була прихильницею ... Наступного тижня ми, ймовірно, приймемо рішення", - заявив він.

Якщо вона буде призначена президентом і схвалена сенатом, Нойєрт замінить Гейлі, яка минулого місяця оголосила, що залишить посаду в кінці року.

Нойєрт, колишня кореспондентка Fox News Channel, була призначена прес-секретарем Державного департаменту США в квітні 2017 року.

Як зазначає агентство, її призначення було б незвичайним вибором, оскільки у неї немає досвіду політичної діяльності.

Раніше повідомлялося, що Трамп запропонував пост посла США в ООН своїй колишній радниці з питань національної безпеки одній з топ-менеджерів великого американського банку Goldman Sachs Діні Пауелл, проте вона відмовилася.

9 жовтня посол США в ООН Ніккі Гейлі подала заяву про відставку безпосередньо президенту Дональду Трампу.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
16:30
Справа про крадіжку 140 млн: ВАКС обрав 100-мільйонну заставу нардепу Бондару
16:23
На Рівненщині пожежа зруйнувала будинок родини: загинуло двоє хлопчиків віком 2 та 10 років
15:54
"Вийшов за межі дозволеного": в оточенні Трампа обурені Маском після його критики проєкту Stargate
15:54
Очільник Миколаївської ОВА Кім: В 2025 році вибори можливі, потрібне перезавантаження
15:40
У Львові вперше провели повторну пересадку печінки: пацієнт має рідкісну групу крові
15:32
В Україні погіршилась оцінка рівня корупції – опитування НАЗК
15:29
Москві слова не давали: У МЗС України відреагували на ультиматум Росії щодо НАТО
15:20
фотоСБУ: Курсантка військового вишу хотіла навести ракетний удар РФ по казармах своїх одногрупників
15:08
У Києві судитимуть викладача, який за 10 тисяч доларів обіцяв чоловікові роботу з бронюванням
15:04
фотоГенерал Галушкін вважає, що судові процеси можуть вплинути на рішучість командирів та дії армії
Усі новини...
Реклама: