Канада назвала своїм громадянином арештованого в РФ американця

Четвер, 3 січня 2019, 00:59

Заарештований в Москві за звинуваченням у шпигунстві громадянин США Пол Уілан, є уродженцем Канади. Міністерство закордонних справ країни назвало його громадянином Канади.

Про це повідомляє телеканал CBC.

"Співробітники консульства знають, що громадянин Канади був заарештований в Росії. Відповідно до положень Закону про конфіденційність, ніяка додаткова інформація не може бути розкрита", - заявили в міністерстві закордонних справ Канади.

Повідомляється також, що Уілана відвідав посол США в РФ Джон Хантсман. Він запропонував підтримку і допомогу заарештованому.

Уілан народився в Оттаві в 1970 році, але в ранні 1970-ті переїхав до Сполучених Штатів, де і жив відтоді. Його брат Девід, який живе в Канаді, не зміг підтвердити CBC News, чи є його брат досі громадянином Канади.

За його словами, брат прибув до Москви 22 грудня на весілля.

Також в середу Корпус морської піхоти США опублікував дані про Уілана.

Згідно із записами, Уілан вступив на службу в морську піхоту в 1994 році і дослужився до звання старшого сержанта в 2004 році. Він був адміністративним керівником і був задіяний у війні проти Іраку протягом декількох місяців в 2004 і 2006 роках.

Спеціальним військовим судом в січні 2008 року він був засуджений за крадіжку, а в грудні 2008 року його звільнили за погану поведінку в званні рядового. Подробиці звинувачення в крадіжці не публікувалися.

В даний час він очолює відділ безпеки компанії BorgWarner, яка займається поставками автозапчастин в МІчігані.

Нагадаємо: