Вбивство на Печерську: підозрюваному обрали запобіжний захід

П'ятниця, 4 січня 2019, 20:15

Суд вирішив взяти під варту на два місяці із альтернативою застави підозрюваного 36-річного боксера Петра Очеретяного у вбивстві на Печерську.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

У своєму клопотанні прокурор просив суд застосувати відносно підозрюваного, дії якого кваліфіковано за статею "Умисне вбивство", безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

"Вказане клопотання обґрунтовано тим, що після скоєння злочину підозрюваний за місцем проживання був відсутній, номером власного мобільного телефону не користувався та змінив зовнішність", - пояснили у прокуратурі.

В органі слідства вважають, що "є всі підстави вважати, що перебуваючи на волі, підозрюваний переховувався від органу досудового слідства".

Суд задовольнив клопотання прокурора, обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, одночасно визначивши альтернативу у вигляді застави у розмірі 600 тис. грн.

Прокуратура оскаржуватиме рішення суду в частині визначення застави в апеляційному порядку.

Нагадаємо: 

2 січня у Печерському районі столиці сталася бійка між двома чоловіками, у результаті якої один з них загинув. Підозрюваний у вбивстві разом з адвокатом згодом сам прийшов до правоохоронців. Ним виявився боксер Петро Очеретяний.

Українська правда