Цуренко програла драматичний фінал турніру у Брісбені

Неділя, 6 січня 2019, 10:39

Українська тенісистка Леся Цуренко програла фінал турніру категорії WTA Premier з призовим фондом в 1 мільйон доларів, що завершився в австралійському Брісбені.

Цуренко у трьох сетах з рахунком 6:4, 5:7, 2:6 поступилася восьмій ракетці світу Кароліні Плішковій з Чехії.

Перший сет українка виграла з рахунком 6:4. У другому Леся перемагала 5:3, але програла поспіль чотири гейми і поступилася 5:7. Причому останні два гейми другого сета українка програла у "суху".

На старті вирішального третього сету за рахунку 1:0 на користь Плішкової Леся отримує травму гомілкостопа, але вирішила продовжити боротьбу після надання їй медичної допомоги. Травма завадила українці боротися на рівних з Плішковою і вона поступилася з рахунком 2:6.

У новому рейтингу WTA Леся Цуренко встановить для себе новий рекорд, піднявшись на 24-ту позицію. Окрім того Цуренко за вихід до фіналу турніру отримає 100 тисяч доларів призових, а Плішкова - 128 тисяч.

Варто додати, що минулого року турнір у Брісбені виграла українка Еліна Світоліна.