Американський десантний корабель USS FortMcHenry увійшов у Чорне море

Понеділок, 7 січня 2019, 06:00

Десантний корабель 6-го флоту ВМС США USS FortMcHenry (LSD 43) увійшов у Чорне море.

Про це повідомляється на сайті американських морських сил в Європі і Африці (NAVEUR-NAVAF).

"Входження USS Fort McHenry в Чорне море підтверджує нашу спільну рішучість забезпечити безпеку на Чорному морі і посилює наші міцні відносини з нашими союзниками по НАТО і партнерами в регіоні", - сказала командувач 6-м флотом США віце-адмірал Ліза Франчетті.

 
marinetraffic.com

Відзначається, що корабель буде проводити спільні операції з союзниками і партнерами для забезпечення безпеки і стабільності в Європі.

USS FortMcHenry може розмістити на своєму борту до півтисячі морських піхотинців. Для їх висадки на борту передбачено розміщення десантних кораблів на повітряній подушці LCACs (до 5 одиниць) або десантних катерів LCM-6s (до 21 одиниць).

Також на борту корабля розміщенj майданчик для посадки і зльоту повітряних суден типу вертоліт або конвертоплан.

Нагадуємо:

  • Військово-морський флот США регулярно діє в Чорному морі відповідно до міжнародного права, включаючи Конвенцію Монтре.
  • Протягом 2018 року керовані ракетні есмінці класу Arleigh Burke USS Ross (DDG 71), USS Carney (DDG 64) і USS Porter (DDG 78), командно-контрольний корабель класу Blue Ridge USS Mount Whitney (LCC 20), десантний корабель-док Harpers Ferry класу USS Oak Hill (LSD 51) і високошвидкісне судно класу Spearhead USNS Carson City (T-EPF 7) проводили операції в Чорному морі.powered by lun.ua