У ГПУ заперечують зв'язок вбитого ювеліра і справи "діамантових прокурорів"

Вівторок, 5 березня 2019, 17:57
канал 24

Генеральна прокуратура заявляє, що вбитий у вівторок власник ювелірного заводу Сергій Кисельов не був причетним до справи "діамантових прокурорів".

Про це в коментарі "Українській правді" повідомив речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко.

"Громадянин Кисельов, якого було вбито у Києві, взагалі не має процесуального статусу у кримінальному провадженні, яке розглядається у суді", - заявив спікер.

"Він не був свідком, потерпілим або заявником, тому заява представника колишнього керівництва ГПУ стосовно статусу загиблого є неправдивою", - розповів Лисенко, коментуючи заяву екс-заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе

Сакварелідзе писав, що Кисельов упізнав свої діаманти в справі "діамантових прокурорів" Володимира Шапакіна і Олександра Корнійця та був свідком у справі. 

Також він розповів, що справа "діамантових прокурорів" є розгалуженою і Кисельов фігурував у третьому епізоді.

За його словами, перша справа стосується хабарів, друга – спроба віджиму сміттєвого бізнесу, а третя – заяви Кисельова, який повідомив до прокуратури, що впізнав свої втрачені діаманти серед майна Корнійця.

Крім того екс-заступник генпрокурора Віталій Касько в коментарі УП розповів, що Кисельов є потерпілим у справі "діамантових прокурорів".

"У 2010 році в Кисельова правоохоронці провели обшуки і вилучили дорогоцінності. Згодом ці догороцінності "загубилися", – сказав він.

Касько також розповів, що бізнесмен упізнав свої діаманти у прокурора Корнійця і з цього приводу давав свідчення у прокуратурі.

Нагадаємо:

  • 5 березня поліція Києва повідомила, що в Дніпровському районі столиці виявила тіло чоловіка з вогнепальним пораненням голови.
  • Справа "діамантових прокурорів" стосується першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, яких затримали у липні 2015 року за підозрою в отриманні 3 млн гривень хабара.
  • В результаті обшуку у них вдома і на роботі були вилучені гроші на загальну суму близько 500 тисяч доларів, а також коштовності та зброю.
  • У лютому 2017 року колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак заявляв, що в СБУ зачистили всіх, хто займався "діамантовими прокурорами".

Українська правда
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.