Гройсман прокоментував перший тур виборів президента

Середа, 3 квітня 2019, 11:58
Гройсман прокоментував перший тур виборів президента

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман відзначив високу явку та прозорість проведення першого туру чергових президентських виборів 31 березня.

Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду 3 квітня.

"Ми довели самі собі і всьому світу, що є абсолютно демократичною країною. Яка має прекрасних громадян, що мають можливість абсолютно вільно прийти і проголосувати так, як вони вважають це за необхідне", – сказав Гройсман.

За словами прем’єра, висока явка – свідчення того, що "кожен українець розуміє: будь-які зміни ми можемо робити тільки разом через прийняття відповідальних рішень".

Гройсман також процитував 35 президент США Джон Кеннеді: "Не питай, що країна зробила для тебе. А запитай у себе: що ти зробив для власної країни".

"Потрібно з одного боку не піддаватись розчаруванням, як би не було складно, тому що, особливо в останні роки ми утверджуємо власну незалежність", – сказав прем’єр.

На його думку, з іншого боку не може бути ейфорії, бо будь-який результат дається тільки через серйозну і системну працю.

Нагадаємо:

  • 31 березня відбувся перший тур президентських виборів.
  • За результатами підрахунку 99,92% протоколів,  за Володимира Зеленського проголосувало 30,23% виборців, а за Петра Порошенка - 15,95%.
  • Кандидат у президенти і чинний глава держави Петро Порошенко відреагував на результати голосування і звернувся до молодих людей із словами, що почув їх та попросив тепер почути його.
  • Другий тур виборів президента відбудеться 21 квітня.

Валентина Романенко, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...