Глава Одещини збунтувався: не хоче йти з посади за указом Порошенка

Понеділок, 8 квітня 2019, 13:50
Глава Одещини збунтувався: не хоче йти з посади за указом Порошенка

Відсторонений від посади голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов відмовився залишати посаду.

Про це він заявив під час брифінгу в ОДА в понеділок.

Степанов сказав, що вважає указ Порошенка про його відсторонення незаконним, оскільки голів місцевих адміністрацій можна звільнити тільки за поданням Кабміну.

Степанов додав, що не писав заяв на звільнення, проте йому це пропонували.

"Було б дивно та не чесно перед громадою Одещини ще вчора говорити про наші проекти... А потім написати заяву", - сказав він.

"Документ (указ президента – ред.) на моє переконання, на переконання всіх юристів… не має нічого спільного із законодавством України", - сказав Степанов.

"Я як виконував обов'язки так і виконую", - сказав Степанов.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко заявив, що уряд не ухвалював рішень щодо усунення Максима Степанова з посади голови Одеської обласної державної адміністрації.

Пізніше у своєму Facebook він опублікував фото із аркушем паперу, на якому написано "Забезпечив чесні вибори! Відсторонений?"

Нагадаємо:

  • У понеділок на сайті президента оприлюднили указ про відсторонення з посади голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова.
  • Іншим указом виконання обов'язків голови Одеської ОДА тимчасово покладено на Сергія Паращенка.
  • За результатами першого туру виборів президента, в Одеській області перемогу здобув шоумен Володимир Зеленський (41,26%), представник опозиційних сил Юрій Бойко зайняв друге місце (21,82%), Порошенко став третім з 9,08% електоральної підтримки.
  • Президент Петро Порошенко призначив Максима Степанова головою Одеської обласної державної адміністрації в січні 2017 року.
  • Цьому передувала відставка 7 листопада 2016 року Міхеіла Саакашвілі.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування