Поліцейські били затриманих – ДБР повідомило їм про підозру

Вівторок, 8 жовтня 2019, 13:50

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань Миколаєва повідомили про підозру у катуванні двом інспекторам патрульної поліції в Одеській області, які кийком вибивали зізнання із затриманих.

Джерело: пресслужба ДБР

Деталі: За даними слідства, під час патрулювання залізничного вокзалу у місті Одеса, поліцейські незаконно затримали двох осіб та проти їх волі доставили до опорного пункту поліції. Причиною затримання була підозра у крадіжці золотого ланцюжка, у вчиненні якої правоохоронці примушували зізнатися затриманих.

У бюро повідомили, що з метою отримання потрібних показів та зізнання у вчиненні крадіжки, поліцейські принижували одного із затриманих, застосовували щодо нього психологічний тиск, погрожували розправою та завдавали численні удари гумовим кийком.

Поліцейських звинувачують у катуванні, тобто умисному заподіянні сильного фізичного болю або фізичного чи морального страждання шляхом нанесення побоїв, мучення або інших насильницьких дій з метою спонукати потерпілого або іншу особу вчинити дії, що суперечать їх волі, у тому числі отримати від нього визнання.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

Українська правда
powered by lun.ua