Ситуація з дифтерією під контролем – міністр

Субота, 2 листопада 2019, 14:46

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька заявляє, що ситуація з дифтерією в Україні під контролем, і протидифтерійної сироватки є достатня кількість.

Джерело: інтерв'ю Скалецької ВВС.Україна

Пряма мова: "Ми ще не говоримо про серйозну епідемію, ситуація з дифтерією під контролем. Минулого року було 10 хворих, а використали 141 дозу сироватки. Кілька сотень списали, бо закінчився термін придатності. Тобто 141 флакон - це і була потреба України у сироватці.

Цього року ми маємо 200 флаконів, ще додатково 150 чи 170 нам передадуть міжнародні організації у якості гуманітарної допомоги. Ще 100 теж у якості допомоги нададуть посольства, у разі, якщо буде така необхідність. Тобто насправді ми можемо розраховувати на 450 флаконів сироватки і цієї кількості ліків достатньо".

Деталі: Скалецька наголосила на необхідності підвищення рівня вакцинації.

"Ми повинні зробити все, щоб запобігти захворюванню. Робота ведеться і з губернаторами, і з департаментами охорони здоров'я, інформаційні кампанії запускаються. Кількості вакцин достатньо, щоб підняти рівень вакцинації", - сказала вона.

"Я сподіваюсь, що в регіонах ми будемо бачити динаміку збільшення вакцинації. Якщо її не буде, далі я вже буду говорити з губернаторами", - додала міністр.

Що було раніше: Станом на 1 листопада 2019 року в Україні зареєстровано 22 випадки дифтерії.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування