Тимошенко хоче втретє стати прем’єром, на Банковій її поки "акуратно послали"

Понеділок, 4 листопада 2019, 15:35

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко не проти втретє стати прем'єр-міністром України.

Про це йдеться у матеріалі "Української правди".

За даними УП, Тимошенко мала кілька зустрічей на Банковій, де намагалась стати корисною новій владі. На початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні пости, але домовитись так і не змогла.

"Найцікавіше, що каже вона нам: "Ви призначте мені людей, але голосувати ми будемо не за все". Її акуратно послали. Тому, повірте, більше сюди вона не ходить", – емоційно розповідає УП джерело в Офісі президента.

Крім цього, як зізнаються деякі депутати "Слуги народу", до багатьох із них підходять депутати "Батьківщини" з "дружніми розмовами", що Тимошенко (на відміну від "посереднього" Гончарука) "дуже підсилила б президента Зеленського".

"З точки зору необхідності для країни прем'єрство Тимошенко було би набагато кращим! Безумовно! Чи прийме таке рішення більшість? Не знаю", – сказав УП соратник Тимошенко Сергій Власенко. 

"Юля опинилася у такій ситуації, що вона вже потрохи починає думати про відхід з політики і розуміє, що треба поставити жирну крапку. Такою крапкою могло би бути президентство. Але… Тепер вона, звісно, хотіла би бути прем'єркою, щоб залишити якийсь слід в історії", – додає не під запис інший депутат від "Батьківщини". 

Головний плацдарм для наступу Тимошенко на уряд Гончарука – земельна реформа і запровадження ринку землі.

Саме Тимошенко через громадські організації збирає мітинги проти земельної реформи під Радою і готується подавати документи у Конституційний суд щодо тлумачення статей, де йдеться, що земля України належить народу.

Загалом, співрозмовники УП у парламентських фракціях сходяться в тому, що питання ринку землі буде одним із найгарячіших цієї осені та стане маркером живучості уряду Гончарука. 

Детальніше про моделі поведінки кожної фракції щодо партії Зеленського читайте в матеріалі "В очікуванні падіння. Чому Порошенко, Тимошенко і Вакарчук не критикують Зеленського".

Українська правда


powered by lun.ua