Зеленський прокоментував заяви Трампа про корумповану Україну

Понеділок, 2 грудня 2019, 11:15

Президент Володимир Зеленський заявив, що США шкодять Україні, коли посилають світу сигнал про неї як про корумповану державу.

Як повідомляє "Європейська правда", про це Зеленський розповів у інтерв'ю західним ЗМІ Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazeta Wyborcza.

"Я хочу від США, і я теж це відчуваю, щоб вони допомагали, і щоб вони зрозуміли, що ми – суб’єкт, щоб вони не домовлялися з іншими за нашими спинами. Сполучені Штати посилають щось на зразок сигналу світу, в Міжнародний валютний фонд і Світовий банк, в Європу. І коли вони кажуть, що Україна - корумпована країна, це дуже жорсткий сигнал.

Я хочу, щоб Сполучені Штати зрозуміли: тепер це інша країна, ми абсолютно інші люди. Звичайно, органи влади були довго корумпованими, але ми їх очищуємо", - сказав він.

Зеленський зазначив, що обговорював з президентом США Дональдом Трампом його бачення України як корумпованої держави.

"Я сказав йому на нашій зустрічі, що не хочу, аби у нього була така картина нашої країни. І що він повинен просто приїхати сюди і подивитися, як ми живемо, і, перш за все, що ми за люди. Мені здалося, він мене почув. Принаймні, він сказав на зустрічі: так, я бачу, є молоді, нові люди", - сказав Зеленський.

Нагадаємо,  колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер на свідченнях в Конгресі заявив, що Трамп не хотів зустрічатися з Володимиром Зеленським, вважаючи Україну корумпованою країною.

"Він сказав, що Україна - корумпована країна, повна "жахливих людей". Він сказав, що "вони намагалися мене скинути". Під час цієї розмови він посилався на розмови з мером Джуліані", - заявляв Волкер.

Однією з наскрізних тем, яка піднімалася під час свідчень американських посадовців в рамках розслідування щодо імпічменту президента США Дональда Трампа, була його непереборна ненависть до України.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування