У Раді двоє "слуг народу" побилися через депутатку

96402 перегляди
Четвер, 5 грудня 2019, 12:43

Двоє нардепів від "Слуги народу" побилися на ранковому засіданні Верховної Ради 5 грудня.

Джерело: засідання Верховної Ради, джерела УП у "Слузі народу", нардеп від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко у Facebook, коментар нардепа від "СН" Ірини Верещук "Інтерфакс-Україна", Гео Лерос у коментарі УП

Пряма мова спікера ВР Дмитра Разумкова: "Шановні колеги, заспокойтесь! Припиніть у залі бійку. Як у дитячому садочку. Розсядьтесь кожен на свої місця. Ну, дорослі ж люди. Повертаємось до роботи".

 

Пряма мова Геращенко: "Свого часу я дала прогноз, що перша сесійна бійка відбудеться між слугами. Тільки но Максим Бужанський напав на свого колегу по фракції Гео Лероса. Він забіг в сектор "Європейської Солідарності" , затяг його за колони, й нашим депутатам прийшлося зупиняти бійку і вигнати хулігана з нашого сектору".

Деталі: Геращенко додала, що фракція "ЄС" просила дати їм 1 хвилину на виступ, щоб просити регламентний комітет негайно розглянути цей випадок на своєму засіданні і відсторонити Бужанського від сесійних засідань, але Разумков слова фракції не дав.

За даними джерел УП у "СН", Бужанський накинувся на Лероса нібито через те, що той образив у чаті депутатку від "Слуги народу" Ірину Верещук.

Пізніше це підтвердила сама Верещук. Вона заявила, що вимагає публічного вибачення від свого колеги з фракції Гео Лероса за образи на її адресу у внутрішньому чаті фракції.

За її словами, вона просила Лероса вибачитися ще 4 грудня, оскільки "матом писати недобре".

Верещук розповіла, що в чаті обговорювалися законопроекти, які стоять у порядку денному 5 грудня.

На це Лерос заявив: якщо Верещук вважає, що він її справді образив, то хай покаже цю переписку.

Нардеп запевняє, що "ніхто її не ображав".

На уточнення, журналістів, чи він нецензурно висловлювався стосовно обговорення законопроектів, він сказав: "Так", але додав, що його висловлення "не стосувалися особистостей".

Лерос також уточнив, що Бужанський не є учасником згаданого чату, тому він міг отримати "неправдиву інформацію".

Ірина Балачук, Роман Кравець, УП


powered by lun.ua