Нардеп-кварталівець "Юзік" взяв у помічники дружину

Четвер, 5 грудня 2019, 16:13
Facebook

Нардепу-мажоритарнику з Дніпропетровщини Юрію Корявченкову на громадських засадах допомагає й його дружина Тетяна.

Джерело: громадський рух "Чесно"

Пряма мова Корявченкова: "Вона закінчила Криворізький економічний інститут. Займається, допомагає". 

Деталі: Активісти відзначають, що Тетяна Корявченкова активно постить у Facebook інформацію про нардепів від "Слуги народу" та президента Володимира Зеленського.

Загалом у  Корявченкова вісім помічників-консультантів. З них платно працюють Ірина Жеретовська, Олександр Савченко та Яніна Солнцева.

Жеретовська була секретаркою дільничної виборчої комісії у Кривому Розі, суб'єкт висування – Володимир Зеленський. Савченко – юрист, депутат Довгинцівської районної ради в місті Кривий Ріг ради VII скликання від Партії ветеранів Афганістану.

Солнцева була офіційною спостерігачкою у 32-му окрузі (м. Кривий Ріг), на момент парламентських виборів ніде не працювала.

На громадських засадах, окрім дружини, Корявченкову допомагають Павло Бутко, Роман Варваров, Ксенія Єгорова та Богдан Самар. 

Нагадаємо: 18 листопада нардеп Антон Поляков, якого виключили із фракції "Слуга народу", опублікував аудіо на якому депутат із Кривого Рогу Юрій Корявченков ("Юзік") нібито "вчив" криворізьких правоохоронців, як "вирішувати питання".

Сам Корявченков пояснив НВ, що на зустрічі депутатів з новопризначеним керівником поліції Кривого Рогу Сергієм Лукашовим у вересні просив повернути довіру криворіжців до поліції. Він запевнив, що не впливав на призначення у правоохоронні органи Кривого Рогу.powered by lun.ua