Прем`єр-Ліга. "Шахтар" взяв легкі три очки в матчі з "Олімпіком"

П'ятниця, 6 грудня 2019, 20:12

Донецький "Шахтар" без особливих проблем переміг "Олімпік" у матчі 17 туру української Прем`єр-ліги.

Поєдинок, що пройшов у Харкові у п`ятницю 6 грудня, завершився перемогою "гірників" з рахунком 3:0.

Вже на четвертій хвилині рахунок в грі був відкритий. Після пасу Тете м`яч від захисника зрикошетив на ногу Миколі Матвієнку, котрий з 11-ти метрів пробив у кут воріт - 1:0. У першому таймі "Шахтар" мав щонайменше три моменти, щоб збільшити рахунок. Не поцілив у ворота з вигідної позиції Віктор Коваленко, а Жуніор Мораєс не зумів влучити по м`ячу, перебуваючи у кількох метрах біля воріт.

На 45-й хвилині бив Тете, але його удар взяв воротар "Олімпіка".

У другому таймі на полі нічого не змінилося: "Шахтар" атакував, а "Олімпік" намагався більше не пропустити. Моментів у заключні 45-ть хвилин було не так і багато, але господарі свої ще два голи забили. На 77-ій хвилині після пасу від Мораєса Марлос забивав у порожні ворота - 2:0.

На 92-й хвилині рахунок став 3:0. Після удару Тайсона м`яч відскочив до Ісмаїлі, який пробив ворота "Олімпіка" у третій раз.