Учасники акції під ОП чергуватимуть до вечора понеділка або безстроково

12897 переглядів
Неділя, 8 грудня 2019, 22:42
Ельдар Сарахман, УП

Учасники мітингу біля Офісу президента мають намір чергувати до вечора понеділка, але допускають перетворення акції на безстрокову.

Джерело: Громадське, поліція Києва

Деталі: Організатори акції повідомили, що чергуватимуть під Офісом президента до вечора понеділка і подібні акції пройдуть в інших містах України.

Вони додали, що акція перетвориться на безстрокову, якщо президент Володимир Зеленський під час переговорів у "нормандському форматі" в понеділок у Парижі "пристане на умови Путіна".

Пряма мова співкоординатора "Руху опору капітуляції" Михайла Басараба: "Сьогодні ми плече для Зеленського, на яке він може обіпертися. Нехай, коли його будуть завтра в Парижі схиляти до підігравання Росії, скаже: "Я з цим не можу повертатися в Україну"".

Деталі: Він підкреслив, що акція під ОП не проти президента, а за збереження інтересів України.

Разом з тим, о 22:30 поліція Києва повідомила, що під Офісом президента триває акція, в якій бере участь близько тисячі осіб.

"Правоохоронці продовжують стежити за порядком і закликають організаторів та учасників дотримуватися режиму тиші та встановлених правил поведінки", - йдеться в повідомленні.

Що було раніше: У неділю на Майдані Незалежності пройшла акція "Червоні лінії для Зеленського", учасники якої хотіли окреслити "червоні лінії" для президента перед зустріччю "нормандської четвірки", що відбудеться 9 грудня. 

З 19 години на Банковій триває мітинг, учасники поставили кілька наметів і сцену.  

Українська правда


powered by lun.ua