В Італії через особливості підрахунку показали більшу смертність за добу

Субота, 2 травня 2020, 19:41

За минулі 24 години у Італії було зафіксовано 474 смерті серед осіб, у яких була діагностовано викликане коронавірусом захворювання.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на дані Управління цивільного захисту Італії.

Загальна кількість померлих від COVID-19 за час епідемії у Італії склала 28,710 людей, з них про 474 смерті було повідомлено протягом минулої доби.

Це – суттєве зростання у порівнянні з останніми днями. Там, напередодні повідомлялося про 269 жертви епідемії, при чому йшлося про тривале поступове зменшення рівня смертності. Більше, ніж за останню добу, фіксувалося лише 21 квітня, коли кількість загиблих перевищила 500 людей.

ОНОВЛЕНО: Втім, з'ясувалося, що таке різке зростання викликане неврахованими смертями попереднього періоду, у той час як кількість померлих власне за останні 24 години, навпаки, стала рекордно низькою - йдеться про 192 жертви, що є найменшим показником за останні півтора місяці. "Загальний показник був викривлений через повідомлення про 282 смерті за межами лікарень, які фактично сталися в квітні, але були зареєстровані лише зараз", пояснює la Repubblica.

Кількість нових діагностованих хворих, водночас, лишається відносно стабільною та відносно низькою – за добу захворіло 1900 людей. Загальна кількість за час епідемії перевищила 209 тисяч людей.

Кількість хворих із COVID-19  у реанімації продовжує невпинно спадати вже протягом майже місяця, зараз їх 1539. На початку квітня ця кількість перевищувала 4000.

Як повідомлялося, через зараження коронавірусос в Італії загинуло більше 150 медиків.

Читайте також матеріал про поступове зняття карантинних обмежень: Черги, готелі та "кутки для кашлю": яким буде життя у посткарантинній Європі.powered by lun.ua