За останній місяць позитивних оцінок стану справ в Україні стало менше

Четвер, 2 липня 2020, 14:25

63% українців вважають, що Україна рухається у неправильному напрямку, близько 40% очікують погіршення економічного становища країни, у половини вже погіршилося економічне благополуччя сім’ї.

Джерело: дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 24-28 червня

Деталі: 22% опитаних оцінюють напрям руху країни як правильний, 63% – як неправильний, ще 15% не змогли відповісти.

 

За останній місяць спостерігається падіння позитивних оцінок стану справ у країні з 32-х до 22%.

Дві третини опитаних відзначили погіршення економічного становища України за останні півроку, майже чверть вважають, що воно не змінилося, 9% – що покращилося.

Про погіршення економічного становища власної сім’ї зазначила половина опитаних, майже 40% говорили про відсутність змін, 9% побачили покращення.

 

У найближчі півроку близько 40% очікують погіршення економічного становища країни, 31% – відсутності змін, 17% - покращення.

При цьому 53% вважають, що економічна криза восени цього року може відбутися через некомпетентність влади, 32% – що причиною може стати коронавірус, 6% – що війна на Донбасі може призвести до цього.

 

Довідка: Група "Рейтинг" протягом 24-28 червня опитала 2000 респондентів віком від 18 років і старші в усіх областях України, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення.

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face).

Нагадаємо: Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) підрахував, що кількість українців, яких можна було назвати умовно заможними, суттєво зменшилася (до 12% на початку червня проти 20,5% у кінці квітня), при цьому кожному десятому мешканцю не вистачає коштів навіть на їжу.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!