Російська співачка Zivert скасувала концерти в Україні – нібито через карантин

П'ятниця, 24 липня 2020, 10:48

Російська співачка Юлія Зіверт, яка раніше виступала в анексованому Криму, скасувала концерти в Україні – зокрема, в Києві та Одесі.

Джерело: Instagram співачки Zivert

Пряма мова: "Мені дико шкода повідомляти вам про це, але, на жаль, у зв'язку з продовженням карантину і не відкритим із 15.07 кордоном (Росія, як і раніше, червона зона) всі мої концерти в Україні переносяться на невизначений термін.

Я знаю, як сильно ви чекали на мене у своїх краях. І хочу, щоб ви знали, що я всім серцем хотіла потрапити до вас. Але поки ситуація диктує нам свої правила".

Деталі: Співачка додала, що повернення коштів за придбані квитки можна здійснити з 21.07 до 28.07. Вона принесла вибачення фанатам.

В Одесі концерт Zivert було заплановано на 24 липня в літньому театрі "Морвокзал", у Києві – на 4 серпня в "Оsocor Beach Club" від "Osocor Residence".

Раніше народний депутат України від фракції "Голос" Соломія Бобровська повідомила, що подала запити до Служби безпеки України й Державної прикордонної служби України через заплановані концерти Zivert. Вона наголосила, що організацією концерту Zivert займається компанія "Квартал концерт", яка пов'язана з оточенням президента Володимира Зеленського.

Також активіст Сергій Стерненко заявив, що днями звернувся в СБУ і Прикордонну службу України у зв'язку з планами російської співачки виступати в Україні.

Він назвав "хорошою новиною" скасування концерту Юлії Зіверт, яка "неодноразово незаконно відвідувала окупований Крим та здійснювала там гастрольну діяльність". На його думку, це "копнякова демократія через розголос в дії".

Нагадаємо: Юлія Зіверт виступала в Криму, захопленому Росією. Російські ЗМІ повідомляють, що після кожного концерту Зіверт у Криму фотозвіти з мережі зникали, як і згадки про присутність співачки на вечірках. Однак у мережі збереглися фотографії з концертів у клубах Ялти й Сімферополя, а також новорічної вечірки у сімферопольському закладі "Чайка".