Лондон планує запровадити персональні санкції проти РФ та Саудівської Аравії

Понеділок, 6 липня 2020, 05:38

Велика Британія запровадить нові санкції проти громадян Росії та Саудівської Аравії через порушення прав людини. 

Джерело: Financial Time

Деталі: Санкції будуть діяти у рамках "Акту Магнітського". Прізвища осіб, проти яких вводять нові обмеження, представлять пізніше. 

Планується, що "санкційним" росіянам буде заборонено відвідувати Велику Британії, а їх рахунки заблокують. 

Санкції проти громадян Саудівської Аравії стосуватимуться причетних до вбивства опозиційного журналіста Джамаля Хашоггі. 

За словами міністра закордонних справ Великої Британії Домініка Рааба, нові санкції дозволять Лондону отримати нові повноваження та завадити відвідувати Британію тим, хто причетний до порушення прав людини. Міністр не виключив, що санкції можуть бути розширені. 

Нагадаємо:

  • "Акт Магнітського" – це закон США, який містить список російських чиновників, причетних до шахрайств, переслідувань та порушень прав людини, зокрема, пов'язаних зі справою компанії "Hermitage Capital Management" та смертю російського адвоката Сергія Магнітського.
  • Магнітський розкрив фінансові махінації російських посадових осіб і громадян, в результаті яких було присвоєно 260 млн доларів з грошей платників податків. Він був затриманий, провів 358 днів в ув'язненні і був підданий тортурам, а потім помер у в'язниці.

Українська правда


powered by lun.ua