25.06

Банківський форум

Зеленського просять заборонити 5G через "негативний вплив"

Понеділок, 6 липня 2020, 14:45
Зеленського просять заборонити 5G через негативний вплив
Фото Дмитра Ларіна, УП

Електронна петиція до президента Володимира Зеленського з закликом "заборонити впровадження 5G через вкрай негативне його впливання на здоров`я" набрала необхідну для розгляду кількість голосів.

Джерело: сторінка електронних петицій до президента

Деталі: Юліана Гордей зареєструвала цю петицію 7 квітня 2020 року. Вона набрала 25 459 голосів із необхідних 25 000 – і очікує на розгляд.

Дослівно текст петиції звучить так: "Без клінічно підтвердженої доказової бази по безпечності даного виду зв’язку просимо не вводити його в нашій країні!".

Для довідки: Припущення про шкідливість для імунітету людини технології 5G, яку пропонує китайська компанія, – один із фейків 2019 року. З пандемією COVID-19 він набув поширення.

Пандемію коронавірусу увесь час супроводжує інформація, що не має жодного наукового підтвердження. Зокрема поширеним є фейк про те, що вишки швидкісного інтернету 5G допомагають розповсюджувати коронавірус.

На початку квітня у Великій Британії соцмережами ширились заклики до руйнування вишок 5G і станом на 4 квітня британська влада підтверджувала знищення 20 одиниць відповідного обладнання у Бірмінгемі та Ліверпулі. Варто зазначити, що люди руйнували будь-які вишки, не розбираючись, чи це 3G, чи 4G чи 5!

Насправді, боятись цієї технології не варто.

Читайте також: Чому ми віримо у конспірологічні теорії про коронавірус

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: