Комітет рекомендує Верховній Раді призначити вибори на 25 жовтня

Четвер, 9 липня 2020, 18:00
Комітет рекомендує Верховній Раді призначити вибори на 25 жовтня

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує парламенту ухвалити в цілому проєкт постанови про місцеві вибори 25 жовтня.

Джерело: "Укрінформ", сайт Верховної Ради

Пряма мова голови комітету Андрія Клочка: "Відповідно до частини 3 статті 138 Регламенту Верховної Ради України рекомендувати Верховній Раді України проєкт постанови про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році №3809 за наслідками розгляду прийняти в цілому".

Деталі: Рішення підтримали 15 членів комітету (загалом у комітеті 28 депутатів).

Водночас, члени комітету рекомендували Верховній Раді відхилити проєкти постанов №3582 "Про призначення чергових виборів депутатів обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів, старост села, селища у 2020 році (25 жовтня 2020 року)", автором якого є член фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, та №3813 "Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році (25 жовтня 2020 року)", поданий депутатами фракції "Опозиційна платформа – за життя".

У постанові, яку пропонується ухвалити, вказано, що вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, в окремих районах, містах, селищах і селах  Донецької та Луганської областях не призначаються і не проводяться.

У зв’язку з неможливістю забезпечення представництва спільних інтересів територіальних громад сіл, селищ та міст Донецької та Луганської областей, вибори депутатів Донецької та Луганської обласних рад не призначаються і не проводяться.

У документі йдеться, що місцеві вибори на цих територіях будуть призначені в установленому окремим законом порядку та строки, за умов: припинення тимчасової окупації та збройної агресії Російської Федерації проти України.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування