Поліція відкрила провадження через концерт Олі Полякової в Харкові

Неділя, 4 жовтня 2020, 20:09

Після концерту співачки Олі Полякової, що відбувся в Новобаварському районі Харкова у суботу, слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення вимог карантину.

Джерело: поліція Харківської області, Новобаварський район Харкова у Facebook, МГ "Об'єктив"

 

Деталі: Як повідомили в поліції, попри діючий карантин, на стадіоні по Профспілковому бульвару відбувся концерт, який відвідали близько 2000 людей.

Дослівно поліція: "1 жовтня, під час моніторингу мережі Інтернет, працівники Новобаварського відділу поліції виявили інформацію про те, що 3 жовтня на території району відбудеться концерт за участю відомої української співачки. Поліцейські того ж дня зареєстрували інформацію у Єдиному обліку заяв і повідомлень.

Також був написаний лист до районної адміністрації з проханням вказати інформацію про захід, зокрема, про організатора та приблизну кількість учасників. В листі було зазначено попередження про відповідальність згідно з чинним законодавством у разі порушення дозволеної кількості учасників та їх розміщення, з посиланням на пункт 14 Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641, оскільки Харків з 28 вересня віднесений до помаранчевої зони рівня епідемічної небезпеки. 

3 жовтня 40 співробітників Новобаварського та Холодногірського відділів поліції знаходилися за місцем проведення масових заходів з метою роз’яснення громадянам правил дотримання карантину, а також фіксації протиправних дій з боку організаторів заходу.

Слідчим Новобаварського відділу поліції внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу розміром від 17 до 51 тисячі гривень або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк".

Деталі: Разом з тим, на сторінці Новобаварського району Харкова в Facebook повідомляється про концерт Полякової 3 жовтня.

Ко дню работников образования самая фееричная, неповторимая, талантливая звезда украинского шоубизнеса подарила...

Опубликовано Новобаварский район г.Харьков Суббота, 3 октября 2020 г.

Як пише місцеве видання МГ "Об'єктив", 3 вересня на честь Дня вчителя в Харкові організували безкоштовний концерт Олі Полякової.

Видання зазначає, що прямо зі сцени Полякова зверталася до глядачів із проханням надягати маски і тримати дистанцію, але зробити це, коли вся фан-зона танцює, було вкрай складно. Маскового режиму дотримувалися в основному ті, хто стояв ближче до сцени.

Крім того, важко було дотримуватися маскового режиму тим, хто співав. А, за словами кореспондента МГ "Об'єктив", співав весь стадіон.

Українська правда
powered by lun.ua