Іграшки з лого армії РФ: на фабриці ялинкових прикрас пояснили, що сталося

Субота, 5 грудня 2020, 14:58

В.о. голови правління Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас Павло Гукасов відреагував на повідомлення про виготовлення іграшок з логотипом армії Російської Федерації.

Джерело: Гукасов у Facebook

Деталі: 4 грудня екскурсовод Сергій Савченко на своїй сторінці у Facebook написав пост про те, що у художньому цеху фабрики ялинкових прикрас у Клавдієвому виготовляють вироби для армії Росії.

Він попросив розповсюдити цю інформацію у мережі.

Савченко також розповів, що на підприємстві заборонено здійснювати фото- і відеозйомку. А до тих, хто наважується зняти відео, охорона і працівники ставиться агресивно.

 

Крім того, Савченко на підтвердження своїх слів виклав відео з цеху.

У свою чергу представник керівництва фабрики Гукасов запевнив, що після оприлюднення такої інформації тираж ялинкових прикрас з логотипом російської армії вже ліквідовано.

За його словами, у зв'язку з короткою сезонністю бізнесу та в боротьбі за ринок з китайськими виробниками "за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку" і частина річної продукції фабрика поставляла в Росію. Частково співпрацю з РФ він пояснив тим, що "історично склалося так".

Пряма мова Гукасова: "Через те, що співробітники не були проінструктовані мною не брати замовлення подібного формату, почали його виконання без усякого сумніву. І тільки конфліктна ситуація дозволила мені взяти безпосередню участь у відхиленні від виробництва даного замовлення.

Дана конфліктна ситуація дала мені поштовх до зміни налаштувань системи і надалі всі замовлення будуть безпосередньо проходити цензурний та етичний контроль.

Я поділяю обурення громадськості і приношу свої вибачення щодо даної ситуації і сподіваюся на відновлення теплого ставлення до імені та колективу фабрики".

Українська правда
powered by lun.ua