Телеканал "Дом" почав мовлення на окуповані Росією території

Вівторок, 2 березня 2021, 04:39

Державний телеканал "Дом" 1 березня почав супутникове мовлення на окуповані Росією території України. "Дом" вже можна дивитися в Донецьку, Макіївці, Горлівці, Судаку, Євпаторії, Сімферополі та інших окупованих містах.

Джерело: сайт телеканалу "Дом"

Дослівно: "1 березня, ми почали мовлення через супутник Astra, а також збільшили кількість передавачів аналогового та цифрового сигналу вздовж лінії зіткнення на Донбасі. Завдяки цьому "Дом" бачать майже всі міста тимчасово окупованих територій. Нам надходять повідомлення від жителів Донбасу і Криму. Вони зазначають, що супутниковий сигнал якісний, "картинка" на екранах чудова", – повідомив шефредактор телеканалу "Дом"Олексій Мацука.

На телеканалі зауважили, що вже отримали "масу позитивних відгуків" від людей, які перебувають за лінією зіткнення на Донбасі.

Довідка: Станом на 1 березня доступний також аналоговий та цифровий сигнал телеканалу, який подається на тимчасово окуповані Крим та частину Донбасу через 18 передавачів. Онлайн-трансляція етеру є на сайті телеканалу та в Youtube.