РФ і Білорусь будуть разом готувати військових

П'ятниця, 5 березня 2021, 16:17
БелТА

Міністри оборони Росії й Білорусі Сергій Шойгу і Віктор Хренін на переговорах у Москві домовилися про створення трьох навчальних центрів для спільної підготовки військовослужбовців.

Джерело: російський "Інтерфакс" з посиланням на Міноборони РФ

Деталі: Створювані центри будуть знаходитися в Нижегородській і Калінінградській областях РФ, а також в Гродненській області Білорусі, заявили в російському військовому відомстві.

Шойгу і Хренін на зустрічі в Москві в п'ятницю обговорили план спільних заходів військового співробітництва на 2021 рік, зокрема, спільні стратегічні навчання "Захід-2021". Головним з обговорюваних питань Шойгу на зустрічі назвав роботу спільної системи протиповітряної оборони двох країн.

Що було раніше: 10-16 вересня 2021 року Росія і Білорусь планують провести стратегічне навчання "Захід-2021", маневри пройдуть на території двох країн, повідомило Міноборони Білорусі 18 січня. У білоруському відомстві тоді заявили, що в основу навчань "покладено один з варіантів поетапної ескалації військово-політичної обстановки навколо умовних країн".powered by lun.ua