Від коронавірусу вакцинували вже більше тисячі бійців ООС

П'ятниця, 5 березня 2021, 17:13

Станом на 5 березня від COVID-19 вакцинували 1030 військовослужбовців зі складу ООС, післявакцинальних ускладнень у них не відмічалося.

Джерело: пресцентр Операції об'єднаних сил

Дослівно: "Станом на 5 березня проведено вакцинацію 1030 військовослужбовців, які залучені до складу ООС, із них 147 медичних працівників. Як повідомляє медична служба, післявакцинальних ускладнень не відмічалось".

Деталі: Вакцинальну кампанію у ЗСУ розпочали 25 лютого. Збройні Сили отримали від Міністерства охорони здоров’я 14000 доз вакцини Covishield (AstraZeneca).

Для щеплення бійців ООС підготовлено 10 бригад з вакцинації. Кожна бригада оснащена засобами індивідуального захисту, термосумками з холодовими елементами для перевезення вакцин і проведення вакцинальної сесії, протишоковими укладками та забезпечена реанімобілем для надання невідкладної допомоги у випадку післявакцинальних реакцій/ускладнень і негайної евакуації військовослужбовця до закладу охорони здоров’я Міноборони.

Зазначається, що за кожним військовослужбовцем після проведення щеплення здійснюється медичне спостереження протягом 30 хвилин.

Щеплення від COVID-19 проводяться на тимчасових пунктах щеплень, розгорнутих на базі військових мобільних госпіталів, цивільних лікарень, де розташовані військові лікарсько-сестринські бригади та медичних підрозділів військових частин.

Що передувало: Станом на 5 березня із 24 лютого в Україні вже вакцинували поти коронавірусної хвороби 12 481 особу, 4 березня перше з двох щеплення зробили 2 913 особам. 

Зафіксовано 126 незначних алергічних реакцій.

Знати більше: COVID-19 в Україні та в світі – динаміка пандемії в інфографіці УП

Щеплювати проти COVID-19 точно будуть, питання – коли, кого і чим. Усе про вакцинацію в Україні

Українська правда


powered by lun.ua