Сенат США схвалив пакет заходів підтримки економіки в розмірі $1,9 трлн

Неділя, 7 березня 2021, 08:59

Сенат США затвердив пакет заходів підтримки економіки в умовах пандемії обсягом 1,9 трлн доларів, запропонований президентом країни Джо Байденом.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Деталі: За документ проголосували 50 сенаторів, 49 - проти.

Під час розгляду законопроєкту було внесено низку поправок, і тепер він буде відправлений назад до палати представників на фінальне голосування. Спостерігачі вважають, що голосування може відбутися наступного тижня.

Також є ризик, що швидко завершити схвалення проекту все ж не вдасться: в сенаті на прохання помірних демократів були змушені внести низку суттєвих змін до тексту. Однак тепер ці зміни можуть не сподобатися лівому крилу демократів у палаті представників.

"План порятунку Америки" включає в себе фінансування закупівлі вакцин і предметів медичного призначення, розширення виплати допомоги по безробіттю і новий пакет екстреної фінансової допомоги, спрямованої домогосподарствам, малим підприємствам, а також урядам штатів і місцевій владі.

Зокрема передбачається, що пакет допомоги в розмірі майже $2 трлн піде на нарощування національної програми вакцинації, безпечне відкриття шкіл, підтримку малого бізнесу, щотижневу федеральну надбавку з безробіття в 400 доларів і допомоги на дитину до 3,6 тис. доларів.



powered by lun.ua