"Динамо" бере три очки в матчі з "Минаєм"

Неділя, 7 березня 2021, 14:56
Динамо бере три очки в матчі з Минаєм

Київське "Динамо" у матчі 17 туру української Прем'єр-ліги з рахунком 3:0 розгромило ФК "Минай" із Закарпатської області.

Поєдинок пройшов у Києві у неділю 7 березня на НСК "Олімпійський".

Лише в першому таймі закарпатський клуб зумів зберегти свої ворота "сухими". На 11-й хвилині матчу м'яч влучив в руку гравцю "Минаю" в штрафному майданчику. Втім рефериня Катерина Монзуль пенальті не ставить, порадившись із арбітром ВАР.  Мали кияни ще пару моментів пробити ворота "Миная" і без 11-метрового удару.

Після ударів Артема Беседіна та Миколи Шапаренка рятував команду воротар "Миная" Андрій Попович. Ближче до завершення першого тайму після удару Віталія Буяльського м'яч влучив у поперечку воріт "Миная". Заключна 45-хвилинка все розставила на свої місця.

На 52-й хвилині після удару Сергія Сидорчука з метрів 18-ти рахунок у грі став 1:0. За пару хвилин ще одна атака динамівців і Малепе збиває Олександра Караваєва, який виходив сам на сам з воротарем. У результаті Малепе отримує пряму червону картку, залишивши свою команду у меншості. Зі штрафного з метрів 20-ти пробив у кут воріт Де Пена і рахунок вже 2:0.

До завершення другого тайму кияни мали не одну нагоду збільшити рахунок, але забили з пенальті. На 88-й хвилині Монзуль знову дивитися ВАР і ставить пенальті за фол на Володимирі Шепелєві. З 11-ти метрів бив Беседін, і Попович робить сейв. Втім Монзуль вирішили перебити пенальті і з другої спроби вже Жерсон Родрігеш таки пробиває воротаря "Миная" - 3:0.

Після цієї перемоги "Динамо" продовжує випереджати "Шахтар" у турнірній таблиці на чотири пункти.