Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У спецслужбах РФ є підрозділи, які працюють виключно "по Україні" - СБУ

Вівторок, 9 березня 2021, 13:31
У спецслужбах РФ є підрозділи, які працюють виключно по Україні - СБУ

Російські спецслужби ведуть цілеспрямовану роботу проти України в інформаційній сфері, а їхні окремі підрозділи працюють виключно на розхитування ситуації в нашій державі.

Джерело: начальник управління Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк, виступаючи на форумі "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм", цитує пресслужба СБУ

Пряма мова: "В умовах гібридної війни масштабність інформаційної агресії РФ, яка організовується та координується цими структурами, зростає на порядок. Вони сконцентровані на проведенні спеціальних інформаційних операцій та акцій, у тому числі підривного характеру. Тобто є окремі підрозділи, які працюють виключно "по Україні" і отримують на це фінансування".

Деталі: За словами керівника ДКІБ, інструментами в гібридній війні стають: телеканали, інформаційні портали, вебресурси, спільноти у соцмережах, поштові сервіси, телеграм-канали, так звані фабрики тролів та окремі блогери. Вони використовуються для антиукраїнської пропаганди та дестабілізації ситуації в нашій країні.

В СБУ нагадують, що за 2020 рік заблокували понад 2,5 тисячі спільнот у соцмережах з мільйонною аудиторією та понад 20 бот-мереж потужністю більше ніж 60 тисяч акаунтів.

Вітюк наголосив, що через такі мережі збирають розвідувальні та персональні дані громадян України, а потім атакують органи влади та об’єкти критичної інфраструктури держави.

Значна частина таких ботомереж і кібератак координуються саме з Росії.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: