Перед виборами на окрузі у Покровську вже почали роздавати пакети з крупою - ОПОРА

Вівторок, 9 березня 2021, 19:23

У Покровську, Мирнограді і Добропіллі, де 28 березня мають пройти вибори народного депутата, мешканцям віком старше 65 років роздавали благодійну допомогу від Благодійного фонду "Надія", відновлення діяльності якого раніше ініціював кандидат в народні депутати Андрій Аксьонов.

Деталі: Громадська мережа ОПОРА

Деталі: Разом з тим видавали також ще один пакет, де була агітаційна продукція на користь Аксьонова.

Фонд "Надія" відновив свою роботу з березня. Продуктові набори роздають виключно за попередніми списками, потрапити в який можна, надавши свої персональні дані: ПІБ, дату народження, контактний номер телефону та повну адресу.

За підрахунками членів мережі ОПОРА вартість продуктового набору( де зокрема були олія, рис, печиво, чай) складає близько 170 гривень.

Дослівно: "Перший пакет з одного боку брендований символікою благодійного фонду та надписом "Благодійний фонд "Надія", з іншого боку фраза "Надежный настоящий наш", яка використовується на білбордах кандидата в народні депутати Андрія Аксьонова"…

Окрім продуктового набору кожному надавали ще один пакунок з брендованою продукцією. На самому пакеті з двох сторін були надписи "Мы – за Аксенова!".

Передісторія:

2 березня ЦВК закінчила реєстрацію кандидатів у народні депутати України у окрузі №87 на Івано-Франківщині і окрузі №50 в Донецькій області. Всього зареєстровано 34 кандидати у народні депутати України – 20 осіб висунутих політичними партіями та 14 самовисуванців.powered by lun.ua