У Туреччині – рекордний рівень заражень коронавірусом з початку пандемії

Субота, 3 квітня 2021, 22:05

Після скасування карантинних обмежень в Туреччині різко зросла кількість інфікувань коронавірусом, за останню добу, 2 квітня, там зафіксували майже 45 тисяч нових випадків Covid-19.

Джерело: DW з посиланням на повідомлення Міністерства охорони здоров'я Туреччини

Деталі: Вдомство підрахувало, що у Туреччині протягом останньої доби позитивні тести на коронавірус отримали 44 756 осіб. Це найвищий добовий показник в Туреччині з початку пандемії.

У збільшенні числа інфікувань критики звинувачують уряд. Після жорстких карантинних заходів у січні другу хвилю коронавірусу вдалось взяти під контроль. Однак з 1 березня обмеження були послаблені, і турецький уряд назвав це "процесом нормалізації". Зокрема, відновили роботу кафе, ресторани та розважальні заклади.

З того часу число інфікувань збільшилось вчетверо – до скасування локдауну у країні фіксували менше 10 тисяч заражень за добу.

Попри поширення інфекції уряд не поспішає із запровадженням нового локдауну. Утім, на вихідні у місцях з великим ризиком інфікування буде запроваджена комендантська година. Більш жорсткий локдаун почне діяти по всій країні лише у другій половині квітня - на початку Рамадану. В цей час у країні проводиться багато масових заходів, як-от спільні молитви.

Нагадаємо: Минулий рекорд з кількості заражень Covid-19 у Туреччині був зафіксований днем раніше, 1 квітня. Тоді повідомлялося про 40 806 випадків.powered by lun.ua