Одразу кількох кримінальних "авторитетів" затримали на Дніпропетровщині - поліція

Понеділок, 5 квітня 2021, 18:41
Одразу кількох кримінальних авторитетів затримали на Дніпропетровщині - поліція

На Дніпропетровщині затримали одразу кількох кримінальних "авторитетів", що організували злочинну діяльність в різних областях України.

Джерело: повідомлення Нацполіції

Дослівно: "Спеціалізувалися" вони (кримінальні "авторитети" - ред.) на вимаганні коштів з підприємців та фермерів за надання так званого "кримінального даху", виконанні різних злочинів на замовлення, постачанні наркотиків та інших речей до в’язниць і СІЗО.

Крім того, збирали кошти для поповнення "злодійського общака".

Деталі: Згідно із повідомленням поліції, організатор – так званий "смотрящий" за містом Нікополь, неодноразово засуджений.

Він контролював "общак" та збір коштів до нього, організував канали надходження продуктів харчування та заборонених речей для засуджених. Також організовував злочинні зібрання - "сходки".

1 квітня поліцейські провели перший етап спецоперації з нейтралізації злочинного впливу на території області, до якої були залучені понад 250 правоохоронців. Загалом було проведено 43 санкціоновані обшуки за місцями проживання та відбування покарання фігурантів.

За результатами проведення спецоперації поліцейські затримали шість осіб – "смотрящі",  кримінальні "авторитети" та інші учасники угруповання. Вилучили різну зброю, сотні набоїв різного калібру, 5 автівок, 60 телефонів, наркотики та психотропи, а також гроші у різній валюті на суму понад 2,4 млн грн.

На підставі зібраних доказів 16 осіб отримали підозри, деякі - одразу за кількома  статтями Кримінального кодексу України пов’язаними із злочинним впливом.

Сімом підозрюваним вже обрані запобіжні заходи: шістьом - тримання під вартою, ще одному - домашній арешт.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...