США розпочнуть застосувати вакцину Pfizer для підлітків від 12 до 15 років – NYT

Вівторок, 4 травня 2021, 03:35

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) має намір на початку наступного тижня дозволити застосовувати вакцину Pfizer / BioNTech Covid для підлітків у віці від 12 до 15 років.

Джерело: New York Times із посиланням на джерела

Деталі: Схвалення очікують після клінічних досліджень, які засвідчили безпечність і ефективність вакцини для підлітків віком від 12 до 15 років.

У FDA заявила, що продовжується перегляд розширення дозволу екстреного використання вакцини, але не повідомили подробиць.

Вакцина вже отримана схвалення в США для осіб віком від 16 років.

У Pfizer поки не прокоментували це повідомлення.

Крім того, Moderna та Johnson & Johnson також випробовують свої вакцини на особах віком від 12 до 18 років, причому дані дослідження Moderna очікуються найближчим часом.

ВІДЕО ДНЯ

Pfizer та Moderna також розпочали випробування для ще молодших дітей – віком від 6 місяців до 11 років.

Обидві компанії заявили, що сподіваються, що зможуть вакцинувати дітей до 11 років вже на початку 2022 року.

Передісторія:

  • Вакцина проти COVID-19 від Pfizer на 100% ефективна для підлітків у віці від 12 до 15 років. Про це свідчать результати клінічного дослідження за участю 2260 дітей віком від 12 до 15 років в США.
  • Вакцину від коронавірусу COMIRNATY, розроблену компаніями BioNTech та Pfizer, подали на розгляд європейського регулятора для отримання дозволу на використання у ЄС для дітей віком 12-15 років.