Деякі заходи на Олімпіаді у Токіо можуть закрити для глядачів

П'ятниця, 2 липня 2021, 13:21
Деякі заходи на Олімпіаді у Токіо можуть закрити для глядачів

Частину заходів Олімпійських ігор у Токіо, що почнуться у липні, можуть провести без глядачів через побоювання поширення більш заразного штаму коронавірусу "Дельта".

Джерело: японська газета "Йоміурі" (The Japan News

Деталі: Уряд Японії та Оргкомітет Олімпійських і Паралімпійських ігор у Токіо почали домовлятися про проведення деяких ігрових заходів, таких як заплановані на великих майданчиках або вночі, без глядачів.

Цей крок відбувся після виявлення нових коронавірусних інфекцій у столиці та інших районах Японії, що спонукало експертів та громадськість закликати до посилення заходів. 

Для 10 префектур, включаючи Токіо, діють пріоритетні заходи надзвичайного рівня. Максимальна кількість глядачів обмежена 50% місткості або 5000. 

Якщо пріоритетні заходи закінчаться 11 липня, як це заплановано на сьогодні, обмеження кількості глядачів буде пом'якшено до 10 000. Оргкомітет та інші причетні сторони вирішили 21 червня, що олімпійські заходи будуть проводитись із 10 000 або менше глядачів.

Однак кількість нових заражень у Токіо зростає, і все більше зростає думка уряду про те, що буде важко припинити першочергові заходи, заплановані в столичному районі Токіо. Якщо ситуація не покращиться навіть після продовження пріоритетних заходів, це може змусити уряд оголосити надзвичайний стан під час Олімпійських ігор.

Прем'єр-міністр Йошіхіде Суга заявив у четвер: "Я чітко дав зрозуміти, що глядачів може не бути (у разі чергового надзвичайного стану – ред.). Рішення буде прийнято на п'ятисторонніх переговорах".

Про розширення кількості глядачів до 10 000 і переоформлення квитків на церемонії відкриття та закриття, а також 7 змагань (футбол, бейсбол та софтбол) мали оголосити у вівторок, але це може бути відкладено, повідомляють джерела видання.

Довідка: "Олімпійські ігри-2020" минулого року відклали на рік через пандемію, а в 2021 році вирішили більше не переносити, хоча вакцинація не завершена і пандемія триває. 

Початок Олімпійських ігор в Японії заплановано на 23 липня. Іноземним глядачам заборонено їх відвідувати.

Минулого місяця організатори за підсумками переговорів за участю влади Японії і Токіо і Міжнародного олімпійського комітету вирішили, що Олімпійські ігри-2020 в Токіо в липні і серпні 2021 року року пройдуть із глядачами на трибунах, проте їх число буде обмежене.

На змагання будуть допускати не більше ніж 10 тисяч глядачів, щоб трибуни були заповненi максимум на половину. 

Від глядачів будуть вимагати дотримання соціальної дистанції та інших заходів запобігання поширенню інфекції. Проходження тестування не обов’язкове.

Противники проведення Олімпіади вимагають її скасувати, посилаючись на ризики, пов’язані з епідемією, і великі витрати, які лягають на плечі організаторів.

Знати більше: Штам COVID-19 "Дельта": нові симптоми, небезпечність та ефективність вакцин

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
16:16
фотоУ Львові за хабарі підробляли інвалідність військовозобов’язаним – ДБР
16:16
Понад 94% українців довіряють ветеранам, які повернуться з великої війни. Опитування
16:14
фотоУкраїна отримала 18 модульних мостів американської компанії Acrow
16:12
відеоПерші хвилини після ракетної атаки РФ на Дніпро потрапили на бодікамери поліції
16:06
Одещина знову зазнала ракетного удару РФ: є пошкодження інфраструктури та поранений
16:02
фотоЗ’явилися супутникові знімки наслідків ракетних ударів ЗСУ по аеродрому "Джанкой"
15:42
Какао б'є нові рекорди: ціни перетнули межу в 11 тисяч доларів
15:31
ФОТО"Я зворушений підтримкою українців". Режисер "20 днів у Маріуполі" привіз Оскар в Україну
15:30
Іран не планує відповідати Ізраїлю після останньої атаки – ЗМІ 
15:08
ФОТОПрезидент розписався на легендарній стелі Донецької області, яку раніше зафарбували активісти
Усі новини...