Північна Корея передала Росії мільйон артилерійських снарядів – Південна Корея

Середа, 1 листопада 2023, 14:36
Північна Корея передала Росії мільйон артилерійських снарядів – Південна Корея
Прапор КНДР, фото AFP via Getty Images

КНДР надала Росії понад 1 мільйон артилерійських снарядів для використання у війні проти України, проінформувала владу в Сеулі розвідка.

Джерело: "Bloomberg" із посиланням на південнокорейського депутата, цитує "Європейська правда"

Деталі: На закритому брифінгу з південнокорейськими законодавцями в середу Національна служба розвідки заявила, що з серпня було відправлено близько 10 партій озброєння з Північної Кореї до Росії. Про це журналістам заявив Ю Санг-Бам, член керівної Партії влади народу, який входить до парламентського комітету з питань розвідки.

Реклама:

За даними південнокорейської розвідки, Північна Корея також надіслала до Росії радників щодо використання боєприпасів, яких вистачить приблизно на два місяці, цитує депутат дані розвідки.

Нагадаємо: Міністр оборони Росії Сергій Шойгу наприкінці липня здійснив рідкісну поїздку до Північної Кореї. Невдовзі після цього Росія відправила до Пхеньяна військовий літак, викликавши занепокоєння щодо того, що КНДР збирається розпочати велику передачу зброї Росії.

Пхеньян має одні з найбільших у світі складів артилерійських снарядів і ракет, сумісних зі зброєю радянських часів, яку Росія використовує в Україні. 

ВІДЕО ДНЯ

Співпраця між Пхеньяном і Москвою посилилася, оскільки обидві країни опинилися в глобальній ізоляції, а Кім Чен Ин і Владімір Путін провели саміт у Росії у вересні. 

У жовтні Білий дім заявив, що режим Кіма надав 1000 контейнерів військового обладнання та боєприпасів Росії.

Тим часом, за даними Bloobmerg, Європейський Союз відстає від плану надати Україні мільйон артилерійських снарядів до березня 2024 року.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування