Україні прогнозують 18 медалей на Олімпіаді в Парижі

Четвер, 2 листопада 2023, 18:26
Україні прогнозують 18 медалей на Олімпіаді в Парижі
Getty Images

Західні аналітики прогнозують Україні 15-те місце у медальному заліку на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі. Цей результат "синьо-жовтим" забезпечать дві золотих, сім срібних та дев'ять бронзових нагород.

Джерело: прогноз статистичного порталу Gracenote, видання "Суспільне Спорт"

Деталі: Прогноз Gracenote базується на результатах спортсменів на попередній літній Олімпіаді у Токіо, а також на показниках атлетів на турнірах після неї.

Реклама:

Експерти не включили до таблиці Росію та Білорусь, які були представлені на Іграх-2020, але наразі відсторонені від змагань з 2022 року через повномасштабне вторгнення РФ в Україну.

 

Перемогу в медальному заліку Олімпіади-2024, за прогнозом Gracenote, здобуде збірна США, яка виграла цей рейтинг на трьох попередніх літніх Іграх. Аналітики очікують, що американці здобудуть 38 золотих нагород (на одну менше, ніж у Токіо-2020) та матимуть за підсумками турніру 127 медалей.

Друге місце у заліку Gracenote віддав команді Китаю, яка за оцінками виграє 33 "золота" та здобуде 75 нагород усіх ґатунків. Якщо прогноз буде правильним, то китайські олімпійці здобудуть на 14 нагород менше, ніж мали в Токіо.

ВІДЕО ДНЯ

Трійку прогнозованого заліку Gracenote закриває збірна Великої Британії, якій пророкують 65 нагород усіх ґатунків, серед яких 17 – "золото". Результат британців співмірний з результатами Токіо-2020, де команда мала 64 медалі, 22 з них – золоті.

 

Що передувало: На попередній літній Олімпіаді-2020 збірна України здобула 19 медалей: одну золоту, шість срібних та 12 бронзових. З цим результатом "синьо-жовті" посіли 44-е місце у медальному заліку турніру.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування