Данілов: Генерал Залужний має рацію – треба нові підходи

П'ятниця, 3 листопада 2023, 13:24
Данілов: Генерал Залужний має рацію – треба нові підходи
олексій данілов, фото: Getty Images

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов вважає, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний має рацію, і українській армії дійсно потрібні "нові підходи" у війні з Росією.

Джерело: інтерв'ю Данілова виданню "Радіо Свобода"

Деталі: Він нагадав, що Україна просить Захід допомогти із захистом неба ще з початку повномасштабного вторгнення РФ, але поки що безрезультатно. Крім того, військова допомога від західних партнерів надходить повільно.

Реклама:

На цьому тлі, каже секретар РНБО, Росія оговталася та стала підключати своїх "друзів" – Іран і Північну Корею.

Пряма мова: "Маємо доволі складну ситуацію. І тому я думаю, що генерал Залужний має рацію. Ми неодноразово про це говорили, в тому числі на засіданнях Ставки, що треба нові підходи".

Що передувало: 1 листопада на сайті видання The Economist вийшла колонка головнокомандувача Збройних сил України генерала Валерія Залужного.

ВІДЕО ДНЯ

У ній він написав, що війна з Росією переходить на новий етап: "позиційна" боротьба зі статичними та виснажливими боями. Щоб перемогти в ній, Україні потрібно покращити п'ять складових: міць у повітрі, засоби радіоелектронної боротьби, контрбатарейну боротьбу, мінно-вибухові технології та нарощування резервів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News