Лукашенко заявив, що Україна "буде наша", і розповів, як попереджав Зеленського

П'ятниця, 3 листопада 2023, 16:30
Лукашенко заявив, що Україна буде наша, і розповів, як попереджав Зеленського
Олександр Лукашенко, фото "Белта"

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна "все одно буде наша", що для США вона вже відходить на другий план, а президент Володимир Зеленський нібито готується покинути країну. 

Джерело: Олександр Лукашенко на зустрічі з представниками трудового колективу й будівельниками Білоруської АЕС, працівниками соціальної інфраструктури та жителями Островця, цитує "Белта"

Пряма мова Лукашенка: "Україна все одно буде наша. Нікому ця Україна не потрібна.

Реклама:

Заварушка на Близькому Сході... Я ж попереджав, коли війна почалася, Зеленському дзвонив: "Володя, послухай мене, досвідчену людину, не перший рік працюю. Як тільки десь якась заварушка, про тебе забудуть". І що відбувається? Україна відходить на задній план.

Головою треба думати, перш ніж втягувати країну в ту чи іншу авантюру".

Деталі: Свої слова Лукашенко проілюстрував прикладом Афганістану, коли звідти пішли американці: "Кинули і поїхали. Точно так буде і тут". 

ВІДЕО ДНЯ

На думку білоруського диктатора, США – "далеко, вони великі, їм це сто років не треба". 

Пряма мова: "Їхня політика – це каламуть, муть, муть. Заварити щось і в цій каламутній воді... Знаєте, що там рибу легше ловити. Це їхня політика. А все інше – це витратний матеріал, як в Україні сьогодні.

Тому цей регіон – наш регіон. У тому сенсі, що ми разом будемо (з Україною – ред.)".

Деталі: За словами Лукашенка, рано чи пізно "Європа приповзе до нас, до Росії", тому що "Європу сьогодні на частини рвуть американці, як хочуть, а вона не може чинити опір, бо в неї все на ринку Америки зав'язано: кредити, власність тощо".

Білоруський диктатор заявив, що, дивлячись на західних політиків, йому "іноді плакати хочеться".

"Вони ж не думають про народ. Відсидів термін, два, пішов, вкрав щось, у кишеню поклав і поїхав кудись. Точно так, кажуть, і Зеленський готується кудись змотатися", – заявив Лукашенко, не називаючи джерела своїх домислів і чуток.

Нагадаємо: Олександр Лукашенко є союзником Володимира Путіна у війні проти України, хоча білоруські війська не воюють проти українських. Лукашенко надав РФ білоруську територію для вторгнення в напрямку Києва й ударів по Україні. Він також постійно підтримує російського диктатора в його поглядах та погрозах. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування