ООН закликає зібрати $435 мільйонів для допомоги українцям на зиму

П'ятниця, 3 листопада 2023, 21:15
ООН закликає зібрати $435 мільйонів для допомоги українцям на зиму
Емблема ООН, фото Getty Images

Керівництво Організації Об'єднаних Націй звернулося з закликом до світу зібрати $435 мільйонів для зимової допомоги українцям.

Джерело: речник генсека ООН Стефан Дюжаррік журналістам, цитує "Укрінформ"

Пряма мова: "Ми та наші партнери також звернулися із закликом зібрати 435 млн доларів для надання зимової допомоги понад 1,7 млн осіб по всій Україні до березня 2024 року".

Реклама:

Деталі: Дюжаррік повідомив, що керівництво ООН рішуче засудило останню хвилю російських атак на критично важливі об'єкти інфраструктури в різних частинах України, що призвело до поранень серед цивільного населення, зокрема й дітей, і завдало шкоди громадським, житловим та комерційним будівлям.

"Ми стурбовані ескалацією таких інцидентів та їхнім впливом на життя цивільного населення, особливо з настанням зимового періоду. Ми вкотре наголошуємо, що напади на цивільне населення та цивільні об'єкти інфраструктури заборонені міжнародним гуманітарним правом і мають бути негайно припинені", - сказав речник генсека ООН.

Він зазначив, що внаслідок атак цього тижня були зруйновані енергетичні об'єкти, школи, лікарні та інші цивільні об'єкти. Особливо постраждали Херсонська та Донецька області, минулої ночі також зазнав нападу Харків. 

ВІДЕО ДНЯ

За словами Дюжарріка, партнерські неурядові організації вже працюють на місцях, надаючи психологічну підтримку та матеріали людям, чиї будинки були пошкоджені внаслідок атак.

Пряма мова: "Сьогодні ми та наші партнери продовжуємо надавати критично важливу допомогу прифронтовим громадам, і міжвідомчий гуманітарний конвой доставив життєво необхідну допомогу близько 1600 осіб, які перебувають у прифронтових містах Харківської та Запорізької областей".

Деталі: Речник генсека ООН наголосив, що допомога включає медикаменти, гігієнічні набори, термоковдри, матраци, ліхтарі, спальні мішки, також триває роздача харчових продуктів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування