Лавров у Скоп'є нахамив журналістам та знову припустив розвал ОБСЄ

П'ятниця, 1 грудня 2023, 13:20
Лавров у Скоп'є нахамив журналістам та знову припустив розвал ОБСЄ
Сергій Лавров, фото: Getty Images

Міністр закордонних справ Росії Сергєй Лавров на пресконференції у Скоп’є розповів про "свободу преси" у Росії, натякнув, що функціонування ОБСЄ тепер не має сенсу та відповів у хамській манері на уточнююче запитання журналістки "Німецької хвилі".

Джерело: "Європейська правда"

Деталі: Лавров в черговий раз повідомив, що він тепер не зацікавлений у боротьбі за збереження ОБСЄ. "Головне відчуття – байдужість. Мені, наприклад, байдуже, що відбуватиметься з цією організацією", - цитує Лаврова кореспондент "Європейської правди".

Реклама:

На уточнююче запитання журналістки "Німецької хвилі" про те, чи означають ці слова можливість виходу Росія з ОБСЄ, Лавров перейшов на хамство.

"Я не знаю, де ви отримували освіту журналіста", – коротко сказав він і звинуватив журналістку в тому, що вона перекручує слова.

На її зустрічну репліку про те, що це неправда, і вона спитала про плани РФ, Лавров відповів: "Я знаю, що у вас у Німеччині прийнято розжовувати все журналістам, у нас лишають місце для інтерпретацій".

ВІДЕО ДНЯ

Лавров заявив про високу імовірність розвалу ОБСЄ. Коментуючи свої нещодавні слова про те, що зараз шанси на збереження ОБСЄ є дуже низькими, він заявив, що після зустрічі у Скоп’є шанси на розпад організації додатково погіршилися. "Шанси збільшилися, але не на збереження організації", – сказав він.

Речниця МЗС Марія Захарова, коментуючи запитання "Німецької хвилі", заявила також, що "в Росії, на відміну від Німеччини, є свобода слова". Доказом цього вона вважає "відповідь" Лаврова на запитання від німецького медіа.

Що було раніше:

  • Як повідомляла "Європейська правда", Лавров у п’ятницю не виключив, що Росія заблокує кадрові рішення ОБСЄ, що своєю чергою може заблокувати роботу організації.
  • Детально про події у Скоп’є читайте у статті "ОБСЄ не осідлала Лаврова". Вона пояснює, як спроба "прогнутися" під топдипломата РФ лише поглибила проблеми організації.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: