Зеленський заслухав пропозиції щодо розв'язання проблем мобілізації в Україні

П'ятниця, 1 грудня 2023, 19:44
Зеленський заслухав пропозиції щодо розв'язання проблем мобілізації в Україні
Фото - ОП

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на Ставці обговорили питання щодо вирішення проблем мобілізації та демобілізації в Україні.

Джерело: звернення Зеленського 1 грудня

Пряма мова: "Усі в Україні розуміють, що в цій сфері потрібні зміни. І це питання не просто про кількість тих, хто може бути мобілізований. Це питання про терміни – і для кожного, хто зараз у війську, для демобілізації, і для тих, хто прийде у військо.

Реклама:

І це питання про умови. Це комплексні речі, які мають опрацьовувати військове керівництво та Міністерство оборони і які мають бути представлені Ставці для затвердження. Сьогодні були деякі пропозиції – я чекаю на комплексні рішення".

Деталі: Також Зеленський розповів, що на Ставці доповіли командувачі з фронту та Головнокомандувач ЗСУ щодо ситуації на передовій з Купʼянського, Лиманського, Мар’їнського, Авдіївського, Запорізького та Херсонського напрямків.

ВІДЕО ДНЯ

Пряма мова: "Заслухав доповіді щодо постачання боєприпасів та зброї, готуємо оновлені запити для комунікації з партнерами. Попереду – вагомий тиждень саме з точки зору такої комунікації".

Деталі: Також на Ставці була доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки України щодо ймовірних російських дій та міжнародної ситуації наступного року.

Пряма мова: "Аналізуємо всі можливі сценарії, і має бути наш, український сценарій на 24-й рік. Конкретні операції із цілком конкретним обґрунтуванням, які дадуть Україні теж цілком конкретні результати. Саме під таку конкретику має бути розраховано все, що необхідно нашій державі, нашим бригадам". 

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування