Росія платить родичам мобілізованих вояків, аби стримувати їх від протестів – розвідка Британії

Субота, 2 грудня 2023, 12:32
Росія платить родичам мобілізованих вояків, аби стримувати їх від протестів – розвідка Британії
російські мобілізовані, фото: getty

У російській верхівці скоріш за все стурбовані протестами родин мобілізованих та намагаються стримати їх у різні способи.

Джерело: огляд Міністерства оборони Британії, "Європейська правда"

Деталі: Після невеликих акцій протесту у Москві в листопаді 2023 року російська влада, схоже, почала стримувати наступні такі заходи, зазначають в огляді.

Реклама:

Аналітики зазначають, що розслідування недержавних інформаційних ресурсів у Росії, як і коментарі протестуючих дружин, свідчать про те, що родичам тепер пропонують більші виплати в обмін на те, що вони мовчатимуть.

27 листопада одна з груп дружин мобілізованих опублікувала маніфест проти "безстрокової мобілізації, а за кілька днів їх почали позначати як "фейкову організацію". 

"Влада, скоріш за все, особливо побоюється будь-яких протестів родичів тих, хто мобілізований з вересня 2022 року і зараз вже більш як рік на фронті", – зазначає розвідка. 

ВІДЕО ДНЯ

Нагадаємо: В одному з попередніх оглядів розвідка Британії розповідала, що незначне просування під Авдіївкою коштувало росіянам величезних втрат.

Тим часом в естонській розвідці вважають, що бюджет Росії на 2024 року дозволить їй витримувати поточну інтенсивність бойових дій у війні проти України.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування