Друга група українських військових пройшла навчання на системах Patriot у Німеччині

Субота, 2 грудня 2023, 19:40
Друга група українських військових пройшла навчання на системах Patriot у Німеччині
Система Patriot, фото Getty Images

Друга група українських військових завершила навчання в Німеччині з експлуатації системи протиповітряної оборони Patriot.

Джерело: командувач багатонаціонального тренувального командування генерал-лейтенант Андреас Марлов, пише "Європейська правда" з посиланням на DW

Деталі: За його словами, курс підготовки близько 70 солдатів та офіцерів з України тривав більш ніж шість тижнів, і досягнуто такого рівня компетенції персоналу, який дозволить їм самостійно працювати з цим ЗРК та виконувати завдання ППО.

Реклама:

Він зазначив, що захист повітряного простору України є головним завданням, оскільки російські удари цілеспрямовано нищать її цивільну інфраструктуру.

"Ми, звісно, отримали багато тактичних порад від українців про те, чого вони навчилися в боях з росіянами, починаючи від піхоти й закінчуючи інженерними військами та ППО", – сказав Марлов, додавши, що на основі цієї інформації Бундесвер переглядає власні оперативні принципи.

Участь у програмі брали досвідчені українські офіцери протиповітряних сил, багато з яких експлуатували радянські системами ППО, зокрема ЗРК С-300.

ВІДЕО ДНЯ

Що передувало: Раніше повідомляли, що взимку в Україні буде розгорнута ще одна система протиповітряної оборони Patriot, яку передасть Німеччина.

Ще у жовтні у Міноборони Німеччини повідомляли, що надішлють в Україну додаткову систему Patriot та системи IRIS-T, але термін їхнього відправлення не уточнювали.

У середині листопада Єгер заявляв, що Німеччина до кінця року поставить в Україну ще дві системи протиповітряної оборони IRIS-Т.

Читайте також перше інтерв'ю посла Німеччини в Україні "Європейській правді".

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування