Зеленський: Росія втратила вплив у двох міжнародних інституціях, терористам там не місце

Субота, 2 грудня 2023, 21:26
Зеленський: Росія втратила вплив у двох міжнародних інституціях, терористам там не місце
Володимир Зеленський у зверненні 2 грудня, фото ОП

Президент Володимир Зеленський підкреслив, що цього тижня Росія втратила свій вплив в Організації з заборони хімічної зброї та Міжнародній морській організації.

Джерело: вечірнє звернення президента

Пряма мова: "Вагомо, що Росія цими днями втратила свій вплив у двох міжнародних інституціях. Це Організація із заборони хімічної зброї та Міжнародна морська організація – одна з ключових у світі, що опікується безпекою.

Реклама:

Справді, терористам там не місце. І більше в керівних органах російських представників не буде. Цілком справедливо".

Деталі: Президент також подякував Німеччині, особливо за "чітке виконання домовленостей щодо ППО для України".

"Це порятунок тисяч українських життів – реально сильний результат нашої двосторонньої співпраці з канцлером Шольцом, з усіма в Німеччині, хто підтримує захист життя й панування міжнародного права. Є і черговий оборонний пакет, зокрема це дуже потрібні снаряди для артилерії, калібр 155. Дякую, Олафе!", – сказав він.

ВІДЕО ДНЯ

Також Зеленський зазначив, що цього тижня були санкційні кроки від США проти російських суб’єктів, що підтримують економіку агресії – "це й ті, хто допомагає порушувати цінову стелю на російську нафту, й ті, хто в іранських структурах працює на дестабілізацію".

"Це надзвичайно корисно для наближення справедливого миру – щоб кожен тиждень приносив санкційні новини, щоб санкціям додавалося ефективності" , – сказав президент.

Що передувало: 29 листопада Росія вперше в історії провалила голосування на участь у Виконавчій раді Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ).

1 грудня Росію не переобрали до ради Міжнародної морської організації – агентства ООН, що займається питаннями безпеки судноплавства.

Читайте також: Не тільки ОБСЄ: три дипломатичні перемоги України над Росією за тиждень

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування