Сійярто підтвердив, що Порошенко ініціював зустріч з Орбаном

Понеділок, 4 грудня 2023, 14:09
Сійярто підтвердив, що Порошенко ініціював зустріч з Орбаном
Петер Сійярто. Фото з Facebook

Експрезидент Петро Порошенко справді хотів зустрітися з угорським прем’єром Віктором Орбаном, повідомив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто; раніше СБУ інформацію про таку зустріч використала як пояснення недопуску Порошенка за кордон.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на Telex

Деталі: Сійярто на слуханнях в угорському парламенті 4 грудня повідомив, що Орбан радий вести переговори з ким завгодно, включно з колишніми лідерами іноземних держав.

Реклама:

Він зазначив, що зустріч мала відбутися з ініціативи Порошенка, але тему її обговорювати не став.

"Давайте не вдаватися в таку наукову фантастику", – заявив Сійярто.

Передісторія:

ВІДЕО ДНЯ
  • 1 грудня депутат Верховної Ради і п’ятий президент Петро Порошенко заявив, що прикордонники не випустили його з України для участі в міжнародних зустрічах у США та Польщі.
  • 2 грудня СБУ оголосила, що Порошенко планував зустріч з угорським прем’єр-міністром Віктором Орбаном, й, за розвідувальними даними, російські спецслужби нібито планували використати цю зустріч для здійснення ІПСО проти України.
  • В Угорщині на це зазначили, що "не бажають" відігравати жодної ролі у внутрішньополітичній боротьбі президента Зеленського", а подібні новини є "ще одним свідченням того, що Україна ще не готова до членства в ЄС".

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News