Зеленський звернеться до сенаторів США на закритому брифінгу – ЗМІ

Вівторок, 5 грудня 2023, 04:48
Зеленський звернеться до сенаторів США на закритому брифінгу – ЗМІ
Володимир Зеленський, фото ОП

Президент України Володимир Зеленський виступить перед сенаторами на закритому брифінгу у вівторок через захищену відеоконференцію.

Джерело: The Hill з посиланням на лідера більшості в Сенаті Чака Шумера (республіканця від штату Нью-Йорк)

Деталі: За даними видання, Зеленський поінформує сенаторів про стан війни в Україні та необхідність чергового пакету військової допомоги за день до запланованого голосування в Сенаті щодо переходу до законодавчого механізму для надання надзвичайної зовнішньої допомоги на суму 106 мільярдів доларів, який включає понад 61 мільярд доларів для України.

Реклама:

Пряма мова: "Адміністрація запросила президента Зеленського виступити перед сенаторами... в рамках нашого завтрашнього закритого брифінгу, щоб ми могли почути безпосередньо від нього, що саме стоїть на кону цього голосування.

Я прошу всіх сенаторів бути присутніми на цьому важливому брифінгу".

Нагадаємо: Республіканці у Конгресі погрожували демократам заблокувати виділення допомоги Україні, якщо не буде рішення щодо безпеки американських кордонів.

ВІДЕО ДНЯ

Передісторія:

  • 16 листопада президент США Джо Байден підписав законопроєкт про короткострокове державне фінансування для уникнення припинення роботи уряду, що не містить фінансування підтримки ні України, ні Ізраїлю.
  • Законопроєкт про витрати не включає прохання Білого дому майже на 106 мільярдів доларів, що охоплює допомогу Ізраїлю та Україні. 
  • Повідомляли, що об'єднаний пакет законопроєктів, який включає допомогу Ізраїлю, Україні, Тайваню та посилення кордону, планують розглянути у Сенаті після Дня подяки, який святкуватимуть у США 23 листопада.
  • Конгресмен-республіканець Дон Бейкон заявляв, що у Палаті представників загалом вже знають, що робити із законопроєктом щодо допомоги Україні, а також, скільки приблизно грошей хочуть виділити Києву. На його думку, розгляд може відбутися у грудні
  • Адміністрація Байдена закликає Конгрес якнайшвидше схвалити запит Білого дому на допомогу Україні, щоб запобігти серйозним наслідкам для її обороноздатності.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News